איך מתבצע טיפול תטא הילינג  הלכה למעשה

Heading 1

ieva-vizule-1264091-unsplash_edited.jpg

בטיפול יושבים המטפל והמטופל זה מול זה כשידי המטופל מונחות על ידי המטפל.

 

בזכות העבודה דרך תדרי תטא, עולים נושאי העבודה בפשטות, ודרך שאלות ותשובות קצרות מתגלה מערך האמונות העמוק של המטופל, הרלוונטי לנושא הטיפול.  

 

בעזרת הנחיית המטפל/ת, יכול/ה המטופל/ת להתבונן באמונות באופן בטוח, ולזהות אילו אמונות מעכבות אותו/ה ואינן נחוצות לו/ה יותר.

 

על ידי שימוש בטכניקה של התטא הילינג, נשלפות אמונות אלו ומפנות את מקומן לאמונות ואפשרויות חדשות ומיטיבות. 

כמה זמן נמשך טיפול

טיפול מסתיים לא על פי זמן שעון אלא ברגע שהתהליך מגיע לסיומו בתחושה המשותפת למטפל ולמטופל. רוב הטיפולים איתי לוקחים  שעה  עד שעה ורבע.

 

כמה טיפולים צריך

בין 1 ל- 5  טיפולי תטא הילינג מאפשרים לאדם לעשות שינוי עמוק ומשמעותי ביותר באורח חייו.

 

השינוי הוא עצום, ומורגש כבר מהטיפול הראשון אך סדרה של מספר טיפולים מאפשרת בהירות ומחויבות, מקבעת את התוצאות ומאפשרת למטופל להיות מלווה נכון בתוך התהליך.

מרגע שבחרת לצעוד בדרך האמיצה הזו של התפתחות – ונעשה הקשר הראשוני בינינו, המחויבות שלי היא לעזור לך ואני כאן בשבילך בלי קשר לכמות הטיפולים שתבחר/י לקחת. 
נסיון עם מטופלים רבים מלמד, שעל פי רוב, נכון ומדוייק יותר עבור המטופל להיות מלווה מספר פגישות.

ואחרי שלקחתי סדרה של טיפולים

  • אני כאן בשבילך. תמיד.

  • החיים הם גל. יש תנודות. רבים מהנושאים שטיפלנו בהם לא ישובו יותר לעולם. חלקם ישובו בצורה אחרת ובעוצמה אחרת שכבר לא תהווה בעיה. תחושות חדשות ומופלאות יוולדו, אפשרויות ייוצרו. יכולת גדולה יותר לחוות אושר הנאה, ואהבה לעצמי ולאחר מאפיינים רבים מהתיאורים של מטופלי. והחיים הם גל ומסע. ואחרי תקופה של שקט וטוב יבוא עוד נושא שתרצי לעבוד עליו, עוד מקום שתרצי לגדול בו. אני כאן ללוות אותך. לעוד סדרה של כמה טיפולים או לפגישה חד פעמית (לפני ראיון עבודה, דייט או כל דבר שצריך לנקות קצת את השטח כדי לעשותו ביתר קלות או סתם כדי לשמוע מילת עידוד באמצע החיים – אחת הזכויות והמתנות הגדולות ביותר שלי היא היכולת לראות עד כמה האחר אהוב/ה ולעזור לו בפשטות ובקלות להרגיש ולדעת זאת).

  • אז זהו זה, אחרי שלקחת טיפול או סידרה של טיפולים אנחנו יחד במסע המדהים הזה שהוא חייך. משתאים, גדלים צומחים, נהנים, מישירים מבט אל הקושי ויכולים לו מתוך כל היופי שהוא את ושהם החיים האלה.

הטיפולים מתקיימים ברעננה, או במחשב או בזום.