מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג פותחה בידי וויאנה סטיבל כשיטה רפואית לעזרה עצמית לפיתוח היכולת לעשות שינוי בכל הרבדים (הפיזי, המנטלי, הרגשי והרוחני) מתוך חיבור לבורא כל שישנו. הטכניקה פשוטה ללמידה ומאפשרת לכל אחד/ת להשתמש ביכולותיו/יה האינטואיטיביות כדי להביא ריפוי פיזי ונפשי לו/ה ולסובבים אותו/ה (חברים/ות, מטופלים/ות, ובני/ בנות משפחה).

 

תטא הילינג ידועה במיוחד ביכולת שלה לשנות דפוסי מחשבה מעכבים, לשחרר טראומות, פחדים וכאבים, ולשנות אמונות ורגשות בכל ארבעת הרמות: רמת הבסיס, הרמה הגנטית, הרמה ההיסטורית ורמת הנשמה.

 

עם הגדילה בכמות העדויות המדעיות המוכיחות שיש קשר בין רגשות שליליים ומחלות, וגדילת המודעות להשפעה הישירה שיש לרגשות ולמחשבות שלנו על בריאותנו – הולך וגובר העניין בהבנת האופן בו משפיע המוח שלנו על הגוף על מנת לשפר את איכות חיינו ומצבנו הבריאותי. עבודה על אמונות ורגשות, מעצימה אנשים ומקנה להם את היכולות לשנות ולהחליף רגשות, אמונות ומחשבות שליליות לחיוביות ומועילות.

תטא הילינג היא טכניקה שמלמדת איך להשתמש באינטואיציה הטבעית שלנו בהסתמך על האהבה ללא תנאי של הבריאה על מנת להשיג שינויים ממשיים. הטכניקה מחברת בין הידע המדעי הקיים לבין אפשרויות רוחניות זמינות ונגישות.

תטא היא האות השמינית באלפבית היווני המשמשת במדע לסימון אחד מהתדרים בהם פועל המוח שלנו. התדר בו פועל המוח קובע את אופי תפקודנו החשיבתי, הרגשי וההתנהגותי באותו הרגע.

 

קיימים חמשה תדרים שונים של גלי המוח: בטא, אלפא, תטא, דלתא וגמא (Beta, Alpha, Theta, Delta & Gamma). בכל יום עושה המוח שלנו שימוש בכל חמשת התדרים כשכל תדר מאפיין מצב שונה ומאפשר נגישות שונה להכרה שלנו.

 

מצב של תטא קיים באופן טבעי במצבים של בין שינה ליקיצה. מצב זה מתקשר אל העל/תת-מודע וידוע כמאפשר שינויים ויצירתיות.  

 

בכניסה לתדר של תטא במהלך טיפול תטא הילינג, מתאפשרת נגישות מודעת לתת המודע  - כזו המאפשרת לבצע באופן מודע בטוח ובוחר, תהליכי התבוננות ושינוי, מתוך חיבור לרקיע השביעי, ולבריאה.

יש כאלו המתארים תטא הילינג כפלא בר השגה שכל אחד/ת יכול/ה להביא בפשטות ובקלות אל תוך חייו/ה.

אני מאמינה בחוויה ובזה שאחריה לא צריך יותר 'מילים מסבירות'.