איך הכל התחיל

איך נולד התטא הילינג: סיפורה של וויאנה סטייבל

תטא הילינג היא שיטת ריפוי חסרת תקדים בהיקפה, עומקה ועוצמתה. שיטה זו, המיוחדת באפשרויות שהיא מציעה ובפשטותה, הנה תוצר של היחשפות לידע קדום שמתקבל מחדש על ידי אישה מופלאה בשם וויאנה סטיבל מארה"ב החל בשנת 1995.

 

וויאנה נודעה כבעלת יכולות אינטואיטיביות מאז היתה קטנה. בשלבים שונים בחייה עסקה בקריאות אינטואיטיביות לפרנסתה (בקורסים איתה היא מספרת בצחוק איך מעולם לא חשבה שמישהו ישלם לה על היותה 'מוזרה', אך אנשים פשוט באו וביקשו שתבצע עבורם קריאות וסריקות אינטואיטיביות ללא הרף).

ב 1995 אובחן אצל וויאנה גידול סרטני ברגלה שהרס לה במהירות את עצם הירך. אחרי סידרת בדיקות וצילומים מקיפה, אמרו לה והרופאים כי על מנת להציל את חייה הם יאלצו לכרות את רגלה.  וויאנה, שהיתה אז גרושה ואם לשלושה ילדים קטנים, לא ידעה איך תוכל לתפקד ןלפרנס את ילדיה ללא רגל והחליטה שהיא תמצא דרך להחלים מבלי להצטרך לכרות את רגלה. היא ניסתה כל טיפול אפשרי, קונבנציונאלי ואלטרנטיבי: הלכה לרופאים ומרפאים שונים, לקחה תרופות רגילות והומאופטיות, עשתה צומות וניקיונות פנימיים, אך דבר לא עזר והיא נשארה עם הכאבים והסרטן. 

בינתיים המשיכה וויאנה לקבל מטופלים בקליניקה שלה לקריאות אינטואיטיביות. ואז, יום אחד, במהלך טיפול שהעניקה למטופל שסבל מכאבים בכל חלקי גופו, גילתה וויאנה את הדרך לבצע ריפוי ספונטאני ומידי מתוך חיבור לאנרגיית הבריאה ולבורא כל שישנו. אל מול עיניה המשתאות של וויאנה, המטופל, שבקושי יכל לעמוד וללכת כשהגיע לקלינקה, עבר ריפוי שלם, מלא ומהיר וקם ללכת כאילו מעולם לא היה חולה.

 

וויאנה עוד לא בדיוק הבינה במה מדובר אלא שלאחר מספר ימים, בעת בילוי משפחתי של סוף שבוע בטבע חזר הסיפור על עצמו, הפעם עם דודה שלה שהתפתלה מכאבים באוהל ושוב אל מול עיניה המשתאות של וויאנה שבאה רק כדי לבצע עבורה קריאה, החלימה ברגע באופן מלא ושלם.  

 

וויאנה החליטה לחקור את הנושא ולהבין מה בעצם קרה כאן. כעבור כמה ימים היא ניכנסה לקליניקה שלה מתוך החלטה לשחזר את מה שעשתה בשני הטיפולים הללו ולרפא את עצמה. בעודה משחזרת את תהליכי הטיפולים האחרונים, נדהמה וויאנה לגלות שרגלה נרפאה באופן מידי וספונטאני. 

וויאנה המשיכה לשחזר ולחקור את מעשיה, כשהיא משלבת את הטכניקה הפשוטה והמופלאה שגילתה, בפגישות שלה עם מטופלים. סקרנית להבין יותר על האופן בו השיטה עובדת, נעזרה וויאנה בפיזיקאי שבעזרת מכשיר אלקטרואנצפלוגרף (מכשיר שמודד גלי מוח) גילה שבזמן הריפוי ותהליך החיבור לבריאה, עובר מוחה למצב של גלי תטא.

לאחר שגילתה כי הטכניקה של חיבור לבורא מאפשרת למעשה שימוש בגלי תטא (באופן שמאפשר לבצע שינויים עמוקים ומודעים באופן פשוט ומופלא) , קראה וויאנה סטייבל לשיטת הריפוי החדשה-ישנה שגילתה 'תטא הילינג'.*

וויאנה החלה ללמד את השיטה ולרפא באמצעותה מטופלים רבים שהגיעו אליה בעקבות גילוייה. היא חוותה מאות ואלפי ריפויים אולם גם גילתה כי לא כל המטופלים מחלימים באופן מהיר בדומה לחוויה שהייתה לה עם הריפוי הספונטאני. השאלה מדוע חלק מהאנשים מחלימים מיד בעוד אחרים לא, הובילה את וויאנה לגלות את מערכת האמונות שמונעות ריפוי. וויאנה הבינה כי היו אלו אמונות האנשים שהחזיקו במחלות ולא אפשרו את הריפוי. וייאנה המשיכה ללמוד וללמד ופיתחה את טכניקת התטא הילינג כפי שהיא מועברת כיום, באופן השם דגש על עבודת אמונות והמאפשר, באמצעות חיבור לבורא ומתוך חיבור לתדר תטא במוח, לעשות עבודת שינוי אמונות מודעת, עמוקה ובוחרת - המאפשרת למטופלים לבצע שינויים בפשטות ובמהירות ולהביא ריפוי אל תוך חייהם.

מאז ממשיכה ויאנה ללמד ולהכשיר אלפי מטפלים ומורים לתטא הילינג בעולם כולו כדי לאפשר לכל מי שבשל ומוכן לכך ליהנות מכל האפשרויות שמציעה השיטה הזאת, ולהביא גדילה בריאות ואושר לחייו ולחיי הסובבים אותו.

 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר של וויאנה סטייבל, לחוות את סיפורה וסיפורי מטופליה