ריטה פרנסיס

בשתי שורות עלי: מפתחת שיטת " שורשים של אהבה " – תהליכי ריפוי טבעיים ומותג "פרליטה" – מהטבע באהבה, יועצת בכירה לרפואה טבעית ואורח חיים בריא, מרצה ומפתחת מוצרים וידע שנועדו להחזיר לאיזון ולחיים בריאים. מחברת בין מדע, גוף, נפש ורוח כדי לאבחן ולרפא את שורש הבעיה וכדי ללמד אנשים לנצל למקסימום את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף עם כלים פרקטיים, פשוטים וטבעיים. המוצרים (:

מוצר 1: אבחון - 150 ש"ח במקום 300 ש"ח. מה זה אומר ואיפה: אבחון מדויק של שורש הבעיה \ מחלה - בפגישה של שעה בזום \ בטלפון \ בקליניקה בגשר הזיו\חיפה\עין המפרץ\קראיות.

למי מיועד: סובלים ממחלות \כאבים בגוף או מתמודדים עם מצבי משבר \ טראומות \ תקיעות.

מוצר 2: סידרה של 4 טיפולים - 600 ש"ח במקום 1200 ש"ח. מה זה אומר ואיפה: לאחר האבחון המדויק של שורש הבעיה \ מחלה, 4 טיפולים של שעה בזום \בטלפון \ בקליניקה בגשר הזיו\חיפה\עין המפרץ\קראיות. למי מיועד: סובלים ממחלות \כאבים בגוף או מתמודדים עם מצבי משבר \ טראומות \ תקיעות.

מוצר 3: הרצאה חוויתיות "חווית בריאות טבעית לגוף ולנפש בימי הקורונה" - 750 ש"ח במקום 1500 ש"ח.

מה זה אומר ואיפה: הרצאה מרתקת בזום - שעה וחצי בה נלמד מה זה בריאות וריפוי טבעי, איך ניתן להפוך לרופאים של עצמכם, מה הסיבות האמיתיות למחלות, נתרגל יחד כלי פרקטי, פשוט וטבעי לאיזון עצמי ( והכול בהתייחסות מיוחדת לקורונה), יחד עם זמן לשאלות. למי מיועד: קהל הרחב לקבוצות ( כולל תלמידים).

מוצר 4: הרצאה חוויתיות " משבר של הזדמנויות" - 750 ש"ח במקום 1500 ש"ח. מה זה אומר ואיפה: הרצאה מרתקת בזום של שעה וחצי בה תקבלו 5 הכלים הכי עוצמתיים ופשוטים להתמודד, להתגבר ולבנות שיגרה בריאה חדשה(עם התייחסות מיוחדת לקורונה), יחד עם הסיפור מעורר ההשראה שלי: התגברות על משברים מגיל 4 עד 44... יחד עם זמן לשאלות.

למי מיועד: קהל הרחב - לקבוצות ( כולל תלמידים).