לבד, בחושך, בלי סוודר?

יציאת מצרים - חלק ג'

ואז מגיע הרגע. . .

הכל כבר יותר מדי בשביל פרעה והוא בועט אותנו החוצה. בלילה בחושך, אורזים בחטף ויוצאים:

1. לא מוכנים - כי אי אפשר באמת להיות מוכנים אף פעם ליציאה מעבדות או מקיבעון למשהו.

2. בחושך - זה תמיד נראה חושך גם עם חיכינו לזה מלא. בהתחלה אנחנו לא רואים, לא יודעים, פשוט הולכים הלאה בחוסר ודאות כי כבר אי אפשר היה להישאר במקום ההוא. ואין שמחה ברגעים הללו, יש פחד (המצריים - העבר רודף אחרינו ורוצה להחזיר אותנו לבית עבדים) ותחושה שכבר אין ברירה, אין יותר לאן לחזור. מוכרחים ללכת הלאה.

ואז אלוהים מזכיר לנו שאנחנו לא לבד במסע הזה. שהוא שם, בכבודו ובעצמו, איתנו. הוא חוצה לנו ים לשניים ומוריד לנו מן ושלו מן השמיים, ומאפשר לנו לבחור מי נהייה בכל רגע: אלו המחזיקים את הידיעה כי יש טוב גדול שהוא מעבר לאי הוודאות הזמנית או אלו, שבכל מפגש עם הקושי, מאבדים לגמרי את האמונה בטוב, בעצמם ובדרך, ובהיותם מבורכים ומחובקים.

לאלו הנמנים עם הסוג השני, קשה יותר. כל קושי חיצוני מערער את כל עולמם הפנימי וכוחות רבים מופנים להתמודד עם יאוש פנימי במקום להשקיע אותם בהתמודדות עם קשיי הדרך החיצונית. אז איך מחזקים בתוכנו את הכוחות כדי להיות יותר ויותר 'אנשי הסוג הראשון'?

מילות המפתח הן: מודעות, אמונה, התמקדות ביש ובחירה. ככל שמחזקים יותר את הכוחות הפנימיים בתוכנו, ניתן לעבור ביתר קלות את מסע החיים הזה שהנשמה שלנו בחרה.

תטא הילינג היא טכניקה מופלאה המאפשרת לנו למצוא את הטוב שבתוכנו בקלות ובפשטות ולממש אותו בחיי היום יום שלנו. באמצעות תטא הילינג ניתן להתחבר אל הטוב שבנו, להתחבר לעוצמות שלנו ולהתעלות מעל הפחדים החרדות והחשש.