קורס מתקדמים תטא הילינג באילת
06-08/08/2018

החיים הם דבר מופלא ויש בהם אינסוף אפשרויות, רק תבחרי איך את רוצה שהחיים שלך יראו, ואני אלמד אותך כלים שיבטיחו שתגיעי לשם! 

אנחנו התוצר של האמונות והמחשבות שלנו. לכולנו יש אמונות מקדמות פחות ומקדמות יותר.

המחשבות והאמונות "המקדמות פחות" תוקעות אותנו, מקשות עלינו, ומונעות מאיתנו להתקדם.

 

חלק מהאנשים יקראו לזה מחסומים.... לא תמיד ברור לנו על מה זה יושב, אבל אנחנו מרגישים תקיעות. אנחנו מרגישים חסרי אונים, אנחנו מרגישים שאנחנו כל כך רוצים לשנות ולא מצליחים. 

 

יש האנשים שנאבקים מול הרגשות האלה... ומתוסכלים מחוסר היכולת לשלוט בהן. אחרים מוותרים מראש ופשוט מתמסרים לכאב או לאמונות המגבילות ואומרים על עצמם "זה חלק ממני אין לי מה לעשות עם זה".

 

לפני יותר מעשור נחשפתי לכלי שמחבר בין העולמות האלה ויוצר גשר בין המודע לתת מודע. תטא הילינג

כלי שפתח אצלי כל כך הרבה אפשרויות באופן פשוט וקל. שאפשר לי להכניס לחיים שלי שמחה בלב ותחושת עוצמה , תחושה שאני יכולה להגיע כל כך רחוק ולפרוץ את הגבולות של עצמי שוב ושוב, ובנוסף, תחושה שאני יכולה לעזור לעוד המון המון אנשים סביבי.

 

הכלי הזה שלמדתי, גרם לי להסתכל אחרת על החיים, להבין שיש מלא דברים שקודם לא היו בשליטתי - ושעכשיו יש דרך פשוטה להגיע אליהם ולעשות איתם עבודה.

לכלי הזה קוראים תטא הילינג. והוא מאפשר לנו לצאת למסע לתוך המחשבות והאמונות שקיימות בתת מודע שלנו. במסגרת המסע הזה אני משנה את האמונות שמגבילות אותי, ומייצרת אמונות חדשות. כאלו שאני בוחרת להכניס אותן לחיים שלי באהבה כדי שייטיבו ויקדמו את חיי.

 

אם את מרגישה שאת רוצה לעשות שינוי, שאת רוצה להתפתח ולפרוץ את הגבולות של עצמך, שאת מוכנה לגעת בעומק התודעה שלך ולעשות שינוי, שאת פתוחה ורוצה לקבל שינוי שיכניס טוב לחייך ולחיי הסבובבים אותך,   אני מזמינה אותך להצטרף אליי למסע .

ב-24-26/06/2018 אקיים סדנת תטא הילינג ברעננה.

 

בסדנה הזאת אני עומדת לגלות לכם את פלאי התטא, את הפשטות שהיא יכולה להכניס אל תוך חייכן ואת הכוח שלה לשפר משמעותית את חיי היומיום שלכם.
התכנים שנלמד בסדנה:

 • איך להגיע גלי תטא באופן פשוט ומהיר

 • איך לקרוא באופן אינטואיטיבי

 • נלמד לקבל  ידע ישירות מהמקור הגבוה ביותר

 • נזהה אמונות ותוכנות בסיסיות התוקעות אותנו ויוצרות חסימות ומחלות בחיינו

 • נשנה אמונות מעכבות ונחליפן במערכת אמונות חדשות ומיטיבות

 • נתמודד עם פחדים בצורה מיטיבה ובטוחה

 • נלמד תיקשור עם מלאכים שומרים

 • מהי נשמה תואמת וכיצד להביאה אל תוך חיינו

 • נלמד איך בעזרת תטא ניתן אפילו לקרוא את העתיד (!)

 • נגשים ונזמן את הדברים הרצויים לנו בחיינו

 • נלמד כיצד לנתק אנרגטית ורגשית קשרים שכבר אינם נחוצים לנו

אם את רוצה  לקבל הזמנה זוגית מתנה להרצאה החוויתית, או להירשם לקורס או מתעניינת ורוצה לשמוע עוד פרטים מלאי את הטופס המצורף ואשוב אליך בהקדם.

שאלות ותשובות ששאלו אותי ואולי יכולות לעניין גם אתכן:

אני מרגישה שאני רוצה לעבור תהליך אבל לא בטוחה שנכון לי ללמוד תטא בקבוצה. במה זה כרוך?

אני מאוד מכבדת כל אחת במקום שבו היא נמצאת. הקורס לא מחייב להיחשף בפני כולם. אנחנו כל פעם מתרגלים עם מישהי אחת שאת תבחרי (מי שנעים לך לעבוד איתה).  וגם כשאת עובדת איתה את תבחרי את מידת העומק ומידת החשיפה. יחד עם זאת חשוב שתדעי שיש משהו בנוכחות של הקבוצה שניתן להרוויח ממנו בגדול!  אבל זה אישי ולבחירתך ואני שם בדיאלוג איתך ובשבילך.

 

האם אוכל לטפל באנשים אחרים בסיום קורס תטא יסוד? 

כן, בהחלט. בסיום הקורס את מקבלת תעודה רשמית מטעם ביה"ס לתטא הילינג (בי"ס בינלאומי) ואת יכולה להתחיל לטפל. אני אישית טיפלתי בעצמי ובאחרים המון המון וזה כבר לאחר קורס היסוד, אשר יש בו את כל מה שצריך כדי לטפל.  

 

אני לא רוצה להיות מטפלת האם יש לי למה לבוא לקורס? 

בהחלט כן. תטא הוא כלי בראש ובראשונה לעצמך ואחכ לאחרים. עבורי התטא היא גם היום כלי מדהים בהתפתחות האישית שמאפשר לי להתקדם באופן פשוט קל ומהיר. תמיד עשיתי תהליכים של התפתחות אישית, אבל אם לפני זה זה היה "בסוס ועגלה" היום זה ב"מטוס סילון". התטא מאפשר לי לחיות הכי טוב שאפשר (-:

 

למדתי כבר שיטות תקשור וטיפול בתת מודע אחרות, האם יש טעם בסדנה? 
את מוזמנת להרים לי טלפון ולהתייעץ איתי, כדי להבין האם ולמה ובאיזה אופן.
לתטא יש יכולת להגיע ישירות לתת מודע, והתטא גם נותן כלים לא רק להבין ולגלות מה בתת מודע, אלא גם לעשות שינוי. ולכן אנשים שחוו את התטא חוו את זה באופן מאוד עוצמתי. אני כן יכולה להגיד שהיו אצלי אנשים שהם אצמם מטפלים בשיטות אחרות, והם מצאו שניתן לשלב גם את התטא בתוך הטיפולים שלהם ולמנף את הטיפול שלהם.

ושוב אני מזמינה אותך להתקשר ולהתייעץ איתי.

 

האם אני אצליח להתחבר? כי אני לא מצליחה להתחבר למדיטציות?
כבר לימדתי בעשור האחרון מעל 1000 תלמידים ולא היה מי שלא הצליח להתחבר. כמו בכל למידה - יש כאלה שזה בא להן בקלות ויש כאלה שפחות. הדבר העיקרי שצריך לעשות על מנת לחוות חיבור הוא "לשחרר" ו"לשחק", וזאת האחריות שלי כמורה לעזור לך להשתחרר. כחלק מהתפיסה שלי של הקורס אני מאפשרת לאנשים שלא מספיק התחברו בפעם הראשונה להגיע לקורס נוסף ללא תשלום.

חוות דעת מנשים שלמדו אצלי תטא הילינג:

תהילה: 

יפעת יקרה, אני נטולת פייסבוק, אז אכתוב לך כאן: אני חושבת שאת אישה נדירה ושזכית במתת א-ל מופלאה ושאת מפיצה את כל הטוב הזה מתוך אהבת אדם אמיתית ומתוך יכולת אמיתית לקבל כל אדם כמות שהוא, מבלי לשפוט אותו,  ויחד עם זאת את מעניקה - ברגישות מיוחדת את הכלי המדהים בפשטותו ( תטא) - לאנשים ומלמדת אותם שיש להם אפשרות לשנות ולהשתנות. תודה 💜💜💜

ענת: 


שחיפשתי מורה לתטא ומורה באופן כללי לחיים
לא ידעתי מה אני מחפשת אבל הלב כבר זימן
פגשתי בך פעם ראשונה בפסטיבל שאקטי ומיד התאהבתי
בעוצמה האדירה, באותנטיות, בשיטת ההוראה המדוייקת והמסודרת
ראיתי בך לראשונה שילוב נדיר של מורה רוחנית ומורה מעשית לחלוטין.
את לא דומה לאף מורה אחרת שהכרתי :)
כשהגעתי לקורס תטא מתחילים לא ידעתי שהוא ישנה את חיי
לא ידעתי שכבר ארבע שנים לאחריו אזכר בו כאחד האירועים המרגשים ביותר 
לא ידעתי שאכיר שם חברות שתדר הלב שלהן דומה לשלי ואיתן ימשיכו הדברים להדהד.
יפעתי, את המתנה שנתת לי בקורס הזה - את הטיפול 
אותו הטיפול הבודד ששינה כל כך הרבה אני נוצרת בליבי.
אין לי מילים להודות לך על החוויה הזו ועל חוויות נוספות בקורסים שלאחר מכן
אבל תמיד תהיה לך את הוקרת הלב המלאה שלי!
את קוסמת אמיתית בעיניי ואני מתרגשת עבור כל מי שעומדת ללמוד אצלך!
לחיים!

אורלי לוי: 


היום ............ לאחר תהליך קסום , נפלא, מדהים, מרתק , מעורר, מאתגר , מעשיר ומענג שעברתי בקורס שאת העברת אני יכולה לומר שכל דבר בחיים נראה אחרת ופתאום הדברים מתחילים להיות שלמים / מסודרים מעצמם.
וכל אדם, חייה , צמח, או כל חומר אחר מקבל משמעות קסומה זה כל כך חשוב לרכוש בחיים ידע ! , אבל עוד יותר חשוב זה לדעת ממי לרכוש אותו!!!!!
אני מודה לבורא עולם שהפגיש בנינו ונתן לי דרכך לראות התמלאות של אור אמיתי ( אור כזה שלומדים עליו ברמה הרוחנית) ובזו ההזדמנות אני מודה לך מקרב לבעל כל הארגז כלים הענק שנתת לי, ועל הידע הנכון ביותר בשבילי ועבורי ועל עוד הרבה דברים מדהימים וקסומים שקרו באותו הזמן עבורי ורק מי שהיה שם יודע והרגיש זאת וגםםםםם על הארוחות הטבעוניות (זה ניקה תדר נוסף) תודה רבה יפעתי
ועוד דבר למי שמתעניין בתחום:
כשיוצאים משם כל אחד מקבל מעצמו את ה-הילה (אור) העצמי שרצה.
זה פשוט קורה !
מומלץ להיפגש ! אבל להיפגש פנים מול פנים(אפילו הרצאה קטנה)
זה קוסמי💫💫💫

אם את רוצה להירשם לקורס או מתעניינת ורוצה לשמוע עוד פרטים מלאי את הטופס המצורף ואשוב אליך בהקדם.