קורסים

קורס יסוד תטא הילינג
 

בקורס יסוד מתרחש המפגש הראשון שלנו כמטפלים עם הכלי המופלא, הפשוט והמעצים של התטא הילינג. במהלך שלושת ימי הקורס חווים, מתנסים ומקבלים כלים, שיאפשרו לנו לאחריו, להציע ולאפשר לעצמנו ולאחרים ריפוי עמוק ומשמעותי של הגוף, הנפש והנשמה. 

 

בקורס נלמד איך  לקבל את כל הידע הרצוי לנו מהמקומות הגבוהים ביותר, ואיך לשנות אמונות ודפוסי מחשבה אשר אינם משרתים אותנו יותר -ובכך לברוא מציאות חדשה  מתוך חיבור למקורות השפע האינסופי ואהבה ללא תנאי.  במהלך הלמידה וההתנסויות השונות נפתחות בפנינו אפשרויות חדשות ואנו לומדים להכיר בתוכנו מחדש יכולות ששכחנו.

 

הקורס מתאים ופתוח לכל אחד/ת שמוכן/ה ורוצה לגדול ולהתפתח ולמי שמרגיש, גם מבלי לדעת להסביר בדיוק למה, שמשהו קורא לו, ושהוא מוכן לקבל כלי עוצמתי ומופלא זה להמשך ההתפתחות והדרך! אין צורך בשום ידע מוקדם, והשיטה משתלבת היטב כמעט עם כל תחום מקצוע וידע ומאפשרת להעמיק, להרחיב ולהעצים את האיכויות הקיימות בכם!

קורס מתקדמים תטא הילינג
 

קורס מעמיק ועוצמתי  המהווה המשך והעמקה לדרך שנפתחה בפניכם בקורס הבסיסי ומאפשר קפיצת מדרגה משמעותית נוספת בהתפתחות הרוחנית וביכולת לברוא בשותפות עם הבריאה, לרפא ולהגשים כל דבר שנרצה.

 

בקורס תקבלו מאות תוכנות חדשות (downloads), שיעלו את הרטט האנרגטי שלכם ויאפשרו לכם לפעול ממקום של יתר אחדות עם הבריאה. תוכנות אלו מחוללות הרחבה משמעותית של המודעות, הגברה משמעותית ביכולות האינטואיטיביות שלנו וקפיצה ביכולת לרפא ולברוא במשותף עם הבורא את מה שהינכם מעוניינים ליצור בעולמכם.

 

כמו כן, תלמדו להכיר לעומק את שבעת רקיעי הבריאה, תעמיקו בלימוד טכניקת התקשור והריפוי ותתרגלו טכניקות ריפוי חדשות ועוצמתיות!